Naše stránky jsou v rekonstrukci, podívejte se na PPNA.cz

Na trhu působíme od roku 1987, kdy jsme se zabývali fotografickými pracemi, natáčením společenských akcí a grafickými pracemi. Z nástupem internetu jsme svoje služby rozšířili i do tohoto moderního oboru. Od této doby jsme vytvořili osvědčený tým, který zajistí i nejnáročnější akce včetně produkce i postprodukce.

V současné době mezi hlavní činnosti patří zejména výroba videopořadů a reportáží. Mezi naší klientelu patří i soukromé osoby. Všem naším zákazníkům poskytujeme stejně kvalitní servis a osobní přístup.

Dále se zabýváme vícekamerovým natáčením sportovních a společenských akcí s možností okamžitého střihu v návaznosti na velkoplošnou projekcí a online přenosem pomocí internetu. Sledování garantujeme na počítačích, moderních televizorech, tabletech a mobilních telefonech.

Kompletně zajišťujeme provoz Pojizersko – Polabské TV

Pojizersko-Polabská TV ( PPTV.cz )  je regionální zpravodajství z Pojizeří, Polabí a blízkého okolí a představuje kompletní projekt pro zvýšení informovanosti občanů regionu.

V současně době rozvíjíme oblast Dolního a Středního Pojizeří a část Polabí. Základní zpravodajství rozšiřujeme pomocí internetu formou video a fotoreportáží. Sledování umožňují počítače, tablety, moderní televizory a inteligentní mobilní telefony.

Internetová televize PPTV.cz mapuje kulturní, společenský a sportovní život se zaměřením na jednotlivá města regionu. PojizerskoPolabská TV je vysílání o lidech a pro lidi.

V jednotlivých městech regionu komunikujeme s obecními a městskými úřady. Naši nabídku neustále rozšiřujeme.