Portrétní fotografie

Pod pojmem portrétní fotografie si většina lidí představí fotografii na občanský průkaz, případně na jiný podobný doklad. V takovém případě je ale cílem zachytit pouze podobu osoby. Pravá portrétní fotografie má ale za cíl zachytit nejen podobu osoby, ale také přiblížit její charakter.

Fotoreportáž na zakázku

Fotoreportáž je zachycení určitého děje na sérii fotografií. Může se přitom jednat o krátkodobou akci o délce například půl hodiny, ale může jít také například o celodenní akci. Výsledkem je série fotografií, které zachycují vše podstatné z uvedené akce. Fotoreportáž je přitom možné pořídit z různých soukromých, společenských i oficiálních akcí.

Svatební fotografie

Svatba patří zcela určitě k velkým okamžikům v životě a je vhodné její průběh zachytit „na věky“. Občas to sice dopadne i jinak, ale to je již jiný problém. Už i proto nenabízím obvyklé svatební fotografie, nabízím spíše zachycení svatebního dne jako reportáž, ve kterém nehraje svatební obřad tu nejdůležitější roli.

Velkoplošný tisk fotografií

Pokud máte kvalitní fotografie, které je vhodné si pověsit na zeď, případně veřejně vystavovat, je možné je vytisknout na velkoplošné tiskárně. Velkoplošný tisk je také velmi vhodný pro tisk fotografií ve formátu od A4 (20 x 30 centimetrů) až do formátu A1 (60 x 90 centimetrů). Díky široké řadě materiálů, na které je možné tisknout jsou výsledky mnohdy kvalitnější, než fotografie z minilabu. Zejména pokud požadujete kvalitní černobílý tisk, který mnohé minilaby v současné době nezvládají.

Do našich služeb patří

– dodání nebo zveřejnění fotografií na webu již v průběhu akce
– diskrétní zajištění všech akcí a VIP servis
– kvalitní zpracování grafických publikací