Tvorba audiovizuálních děl

Pro naši tvorbu využíváme bohaté zkušenosti z tvorby audiovizuálních děl ( prezentační a instruktážní filmy, reklamní spoty, dokumentární pořady a reportáže ). Poskytujeme úplný servis produkce i postprodukce. V tomto směru spolupracujeme se stálých týmem spolupracovníků.  Na každou realizaci jednotlivé zakázky přistupujeme individuálně a s maximální péčí. Vycházíme vstříc požadavkům našich klientů. Při své práci používáme více-kamerový způsob natáčení a synchronní střih. Mimo jiné nabízíme:

– video-prezentace firem i osob, výrobků a služeb
– video-prezentace měst a obcí, sdružení obcí a mikroregionů
– reklamní spoty, internetové video-reklamy
– záznamy koncertů, módních přehlídek, výstav, firemních akcí, maturitních plesů, svateb a dalších společenských událostí

Videoreportáž na zakázku

Videoreportáž je záznam událostí na video, které je možné pořídit z různých soukromých, společenských i oficiálních akcí. Videozáznam může být následně digitálně zpracován, doplněny titulky a převeden podle přání zákazníka buď na videokazetu nebo na DVD.

Svatební video

Svatba patří zcela určitě k velkým okamžikům v životě a je vhodné její průběh zachytit „na věky“. Občas to sice dopadne i jinak, ale to je již jiný problém. Už i proto nenabízím obvyklý videozáznam ze svatby, nabízím spíše zachycení svatebního dne jako reportáž, ve kterém nehraje svatební obřad tu nejdůležitější roli.

Technické zajištění

– zpracování videa ve Full HD
– dokonalý HD obraz a kvalitní zvuk
– sestřih pořadu již v základní ceně a dodání do 24 hodin
– nabízíme diskrétní zajištění všech akcí a VIP servis
– kvalitní zpracování grafických publikací