Nature TV

Nature TV – Příroda kolem nás

Projekt NatureTV vznikl ve spolupráci lidí, kteří si uvědomovali, jak krásná je naše česká potažmo evropská příroda včetně historických staveb minulosti. Jak zajímavá jsou běžná zvířata, která tu žijí s námi, jenže se nám vlastně ani moc ukazovat nechtějí.

A tak jsme je chtěli přiblížit lidem my. Snažíme v největší míře natáčet zvířata divoká, ale občas nám pomáhají i zvířata ochočená. Někdy se prostě k divokému zvířeti tak blízko dostat nedá. Nebo by ho to velmi rušilo a to nechceme.

A take jak jsou zajímavé a mnohdy i tajuplné historické stavby minulosti. V našich seriálech se snažíme vyprávět příběhy a zaujmout vaši pozornost.

Příroda kolem nás, to není jenom svět zvířat se kterými se běžně potkáváme nebo která navštěvujeme v zoologických zahradách či záchranných stanicích. Jsou to i rostliny které pěstujeme nebo které divoce rostou všude tam kam oko dohlédne. Jsou to i skály, divoká voda, historické stavby minulosti, zkrátka celý krásný svět, který nás umí ohromit svými zázraky. Zastavte se na okamžik a naučte se tu krásu opět vnímat.

ODKAZ NA. NAŠI. VIDEOGALERII – YOUTUBE kanál
– stačí kliknout na obrázek –