HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice / 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) Benátky nad Jizerou, 08.02.2017, autor: Zdeněk Langšádl / PPNA.czHC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice / 0:2 (0:1, 0:0, 0:1). Tři kola před koncem základní části zavítaly na benátecký led České Budějovice, které nejsou v nejlepší formě. Benátečtí drželi s hosty vyrovnaný krok a byli naprosto rovnocenným soupeřem. Nicméně na kolena je srazila neprůstřelnost Petra Kváči a dva góly, které naopak dokázal Motor dostat za záda Halásze. V první třetině vedení zajistil v 17. minutě Miloslav Čermák a v závěru třetího dějství zpečetil gólem do prázdné brány tříbodové vítězství Tomáš Nouza.

Kompletní fotogalerii sledujte kliknutím na obrázek.

HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice / 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) Benátky nad Jizerou, 08.02.2017, autor: Zdeněk Langšádl / PPNA.cz

Hokej WSM liga / Benátky – České Budějovice, (fotografie)