Hokej WSM Liga. HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice / 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Benátky nad Jizerou, 09.01. 2016, autor: Zdeněk Langšádl / PPNA.czHC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice / 4:1 (1:0, 1:0, 2:1). Utkání, které navštívilo přes šest set fanoušku, nabídlo atraktivní hokej se zajímavým průběhem i výsledkem. V 10. minutě poslal Benátčany do vedení Vojtěch Havlas po úspěšném provedení nacvičeného signálu. Stejný hráč pak v polovině zápasu přidal další gól, který byl nakonec i vítězný. Přestože v úvodu třetí dvacetiminutovky Motor snížil Lukáš Květoň, jenže domácí to nezlomilo, vytrvali a v posledních dvou minutách při hře bez brankáře Českých Budějovic pečetili výhru trefami do prázdné sítě nejprve Jiří Černoch, a pak také Daniel Špaček. Benátky tak ambiciózní jihočeský Motor rozebraly s konečným skóre 4:1.

Fotogalerii nalezne ZDE – klikněte na obrázek

Hokej WSM Liga. HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice / 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Benátky nad Jizerou, 09.01. 2016, autor: Zdeněk Langšádl / PPNA.cz

Hokej WSM liga / Benátky – České Budějovice, (foto)