Extraliga volejbalu

Volejbal extraligaVK Karbo Benátky nad Jizerou : VSC Fatra Zlín / 2:3. Další silný tým z čela tabulky čekal v sobotu na volejbalisty Benátek, třetí celek z loňské sezóny, Fatra Zlín. Přesto bylo utkání až na několik výjimek velmi vyrovnané a o zisku jednotlivých setů se většinou rozhodovalo až v samotných koncovkách. Nakonec se z vítězství před zaplněnou benáteckou halou radovali hráči hostů, kteří dokázali větší bojovnost v rozhodujících fázích zápasu, hlavně v tiebreaku.

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.

Řekli po utkání:

Kapitán Jaroslav Škach: Myslím si, že dnes jsme ty dva body ztratili, protože jsme nebyli horší než soupeř. Celkem dobře jsme bránili. Myslím, že nás ty dva body stály vlastní chyby, které jsme udělali v mezihře a v jednoduchých balonech. To nás dnes stálo vítězství.
Trenér Miroslav Malán: Vyrovnaný zápas. Zvítězil šťastnější. My se pořád s něčím pereme, chvílemi na útoku, chvílemi v poli. Některé balony, které si myslím, že se dají v poli pochytat, nám tam zbytečně spadnou. Bohužel prohráli jsme, musíme bojovat dál. Nic jiného se nedá dělat.