Sajdkárkrosový kalendář pro rok 2016

Benátky nad Jizerou – Kbel. Sajdkárkrosový klub vydal nový kalendář závodů pro rok 2016. Fanoušci tohoto sportu si mohou v předstihu vybrat. Kromě uvedených termínů se připravuje již pravidelný závod O putovní pohár televize Sport 5. Kalendář 2016 <- zde klikejte

Pozvánka do Bělé pod Bezdězem – 01/2016

Bělá pod Bezdězem. Petr Matoušek a celý kolektiv městských kulturních zařízení města Bělá pod Bezdězem vás zve na zajímavé akce pořádané v lednu roku 2016.

Motokros v Benátkách – II, (video)

Benátky nad Jizerou. Opět využíváme našeho bohatého archivu a zveme na malé ohlédnutí do historie benáteckého motokrosu. Tentokrát do roku 2009. Podívejte se na video. 

Úprava dráhy ve Kbele – sajdkárkros

Benátky nad Jizerou – Kbel. Vánoční svátky jsou v plném proudu a většina lidí odpočívá. Ve Kbele u Benátek nad Jizerou však členové sajdkárkrosového klubu upravují dráhu a připravují se na novou sezonu. 

Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my

Mladá Boleslav. Úryvek z knihy Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my četla Simona Matoušková. Podívejte se na malý bonus na konci čtení. Výběr z našeho archivu.

Bratři Nedvědi v Benátkách, (video)

Benátky nad Jizerou. Naší přáním je Vaše spokojenost a pohoda. K tomu samozřejmě patří i trochu štěstí a zdraví. Ohlédnutí do benátecké minulosti je naším dárkem pro Vás. Bratři Nedvědi na benáteckém zámku. Přejeme krásné svátky. 

Péřák 09

Badmintonový magazín. Největší momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. Extraliga badmintonu družstev.

Půjdem spolu do Betléma

Bělá pod Bezdězem. Vánoční překvapení, které připravili děti z mateřské a základní školy ve spolupráci s MKZ. Příběh o kovářském požehnání a narození Ježíška. Podívejte se na video z našeho archivu.

Petr Bartoš – mistr Evropy v autokrosu, (video)

Mladá Boleslav. Malé ohlédnutí do minulosti. Z našeho obsáhlého archivu jsme připravili historický rozhovor s mistrem Evropy v autokrosu. Petr Bartoš. 

Extraliga badmintonu družstev, (fotografie)

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou – USK Plzeň / 6:2. Benátečtí badmintonisté se představili na domácí půdě proti týmu USK Plzeň v sestavě: Adrian Dziolko, Josef Richtr, Cristian Savin, Petr Jelínek, Josef Richtr, Maria Ulitina a Denisa Šikalová. Na palubovce chyběl Lukáš Zevl, který s nohou