Máchovi v patách – film

Filmové putování s romantickým básníkem Karlem Hynkem Máchou. Uvádí Divadýlko na dlani a PPNA.cz. Scénář a režie Petr Matoušek, kamera a střih František Stýblo.

Máchovi v patách – 04. díl

4. díl seriálu o putování s romantickým básníkem Karlem Hynkem Máchou. Uvádí Divadýlko na dlani a PPNA.cz. Scénář a režie Petr Matoušek, kamera a střih František Stýblo.

Máchovi v patách – 03. díl

3. díl seriálu o putování s romantickým básníkem Karlem Hynkem Máchou. Uvádí Divadýlko na dlani a PPNA.cz. Scénář a režie Petr Matoušek, kamera a střih František Stýblo.

Máchovi v patách – 02. díl

2. díl seriálu o putování s romantickým básníkem Karlem Hynkem Máchou. Uvádí Divadýlko na dlani a PPNA.cz. Scénář a režie Petr Matoušek, kamera a střih František Stýblo.

Máchovi v patách – 01. díl

1. díl seriálu o putování s romantickým básníkem Karlem Hynkem Máchou. Uvádí Divadýlko na dlani a PPNA.cz. Scénář a režie Petr Matoušek, kamera a střih František Stýblo.

Máchovi v patách – upoutávka

Upoutávka k seriálu o putování s romantickým básníkem Karlem Hynkem Máchou. Uvádí Divadýlko na dlani a PPNA.cz. Scénář a režie Petr Matoušek, kamera a střih František Stýblo.

Mácha ve filmu – fotografie z natáčení – 03 a

Filmový seriál. Desetiletý kulturně – turisticko – didaktický projekt Máchovi v patách se patrně do konce roku dočká své filmové podoby. V krátkých, maximálně dvacetiminutových vstupech můžete sledovat putování jedné současné rodiny z Bělé pod Bezdězem po stopách romantického básníka. A že nepůjde

Mácha ve filmu – fotografie z natáčení – 02 c

Filmový seriál. Desetiletý kulturně – turisticko – didaktický projekt Máchovi v patách se patrně do konce roku dočká své filmové podoby. V krátkých, maximálně dvacetiminutových vstupech můžete sledovat putování jedné současné rodiny z Bělé pod Bezdězem po stopách romantického

Mácha ve filmu – fotografie z natáčení – 02 b

Filmový seriál. Desetiletý kulturně – turisticko – didaktický projekt Máchovi v patách se patrně do konce roku dočká své filmové podoby. V krátkých, maximálně dvacetiminutových vstupech můžete sledovat putování jedné současné rodiny z Bělé pod Bezdězem po stopách

Mácha ve filmu – fotografie z natáčení – 02 a

Filmový seriál. Desetiletý kulturně – turisticko – didaktický projekt Máchovi v patách se patrně do konce roku dočká své filmové podoby. V krátkých, maximálně dvacetiminutových vstupech můžete sledovat putování jedné současné rodiny z Bělé pod Bezdězem po stopách romantického