TOI TOI Cup cyklokros Milovice, (video)

Milovice 06.11. 2016. Středočeské město známé hlavně vojenskou historii se opět dostalo do hledáčku sportovní pozornosti. Konal se zde totiž 6. závod TOI TOI CUPu 2016 pro starší žáky, kadety a kadetky, ženy a juniory. Na závěr sportovního dne proběhl otevřený závod pro kategorii Muži Elite a Masters.

Pozvánka na cyklokros do Milovic

Milovice. V neděli 6.11. 2016 se v okolí Hakenova stadionu pojede 5. Velká cena Milovic. Závod je zařazen do  TOI TOI CUPu v  cyklokrosu. Přijďte se podívat. 

TOI TOI Cup cyklokros Milovice

Milovice 13.12. 2014. Středočeské město známé hlavně vojenskou historii se po delší době opět dostalo do hledáčku sportovní pozornosti. Konalo se zde totiž mistrovství České republiky mládeže v cyklokrosu. 

Dětský běh pro cyklokros

Milovice. U příležitosti závěru školního roku uspořádal Cyklokros Milovice o.s. ve spolupráci se Základní a Mateřskou školou Juventa veřejné běžecké závody pro žáky 4. – 9. tříd. Součástí závodů byla i autogramiáda Karly Štěpánové a Jitky Škarnitzlové, reprezentantek v cyklokrosu.

Pojďte s námi na cyklokros do Milovic

Milovice. V sobotu 12.10. 2013 se v milovickém lesoparku pojede třetí závod TOI TOI CUP v cyklokrosu,který je zařazen do II.kategorie UCI. 

Cyklokros. Dětský MTB CUP 2013

Milovice. Dětský MTB CUP 2013. Veřejný cyklistický závod pro děti na horských kolech, který vedl po zkráceném cyklokrosovém okruhu v milovickém lesoparku, kde sváděli v roce 2012 své boje přední čeští cyklokrosaři v čele s Martinem Bínou. Na start závodu se postavilo dohromady 100 dětí, které byly rozděleny do tří kategorií. Na závod se přijel podívat mistr ČR a vícemistr […]