Fotbalový turnaj v Benátkách

Benátky nad Jizerou. III. ročník fotbalového turnaje mužů O pohár starosty města se uskutečnil v sobotu 25.6. od 10:00 hodin na Městském fotbalovém stadionu v Benátkách. Podívejte se na fotogalerii. 

SK Benátky – LOKO Vltavín / 1:2 (1:1)

SK Benátky nad Jizerou – LOKO Vltavín / 1:2 (1:1). 30 kolo České fotbalové ligy bylo odehráno ve městě u Jizery za krásného letního počasí. Diváci sledovali napínavé utkání o jehož průběhu rozhodovalo všech 24 aktérů na hřišti. Benátky nad Jizerou – 22.05. 2016. 

SK Benátky – FK králův Dvůr / 2:4 (0:3)

SK Benátky nad Jizerou – FK Králův Dvůr / 2:4 (0:3). Fotbal ČFL. Domácím se nepovedl vstup do utkání a již prvním gólem, kterého doručili do vlastní sítě, pomohli hostujícímu týmu k plnému bodovému zisku. Benátky nad Jizerou 08.05. 2016.

SK Benátky – FK Viktoria Žižkov / 1:4 (0:1)

Benátky nad Jizerou – fotbal ČFL.  Příděl čtyřech gólů obdrželi domácí od favorizované Viktorie Žižkov. I přes nepříznivý stav zápasu byli benátečtí aktivnějším týmem. Dost citelně chyběli dvě neproměněné šance Chramosty a Sedláčka začátkem druhého poločasu.

SK Benátky – FK Kolín / 1:3, (1:0), ( fotogalerie )

Benátky nad Jizerou – fotbal ČFL.  Domácí ligovou premiéru Benátky nezvládly, protože za sedmnáct minut ztratily dobře rozehrané utkání a to si  před svými fanoušky rozhodně nepředstavovali. Ještě čtvrt hodiny před koncem vedli nad Kolínem 1:0. Po závěrečném hvizdu sudího Kalendy bylo

Fotbalový turnaj v Benátkách

Benátky nad Jizerou. II. ročník fotbalového turnaje mužů O pohár starosty města se uskutečnil v sobotu 27.6. od 10:00 hodin na Městském fotbalovém stadionu v Benátkách. Za FK Mladá Boleslav nastoupila nová posila – Milan Baroš. Podívejte se na fotogalerii.

FK Mladá Boleslav – SK Dynamo České Budějovice / 4:1 / TK

Synot liga. Boleslavský trenér Karel Jarolím chválil zlepšený výkon svých svěřenců proti Budějovicím ve druhém dějství, k čemuž přispěly dvě poločasové změny v sestavě. Jeho budějovický protějšek František Cipro přiznal, že doufal v zisk bodu, ale nedočkal se.

FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové / 2:2 / TK

SYNOT liga. Takový průběh úvodního utkání jarní sezóny si nepředstavoval ani jeden z boleslavských fanoušků a už vůbec ne boleslavský trenér Karel Jarolím. Zklamání z domácí remízy s Hradcem na něm bylo patrné. Hradecký kouč Róbert Barborík na úvod svého hodnocení prohlásil,

FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko / 2:0 / TK

Boleslavský trenér Karel Jarolím měl před utkáním se Slováckem potíže sestavit základní jedenáctku a doufal, že se prosadí při útočných standardních situacích, což se také stalo. Slovácký trenér Svatopluk Habanec byl ke svému mužstvu

FK Mladá Boleslav – Bohemians 1905 / 1:0 (1:0) / TK

Boleslavský trenér Karel Jarolím byl spokojený především se ziskem tří bodů, nikoliv však s množstvím nepřesností, kterých bylo ve hře jeho svěřenců nepříjemně mnoho. Vršovický trenér Roman Pivarník byl smutný a stručný: Odehráli jsme výborný zápas s nepříznivým výsledkem pro nás.