Benátky Masters turnaj plný hvězd, ( fotogalerie )

Benátky nad Jizerou –  28.12.2018. V benátecké NIBE Aréně konal již druhý ročník turnaje Benátky Masters. V letošním roce pozvání přijali nejlepší hráči svých zemí Adrian Dziolko z Polska, Luka Wraber z Rakouska, Adam Mendrek z ČR a benátecký odchovanec Cristian Savin reprezentující Moldávii. 

Benátecký pohár, (fotogalerie)

Benátky nad Jizerou. V benátecké NIBE Aréně se ve dnech 31.8. – 2.9. 2018 konal první letošní republikový turnaj v badmintonu. GP „A“ dospělých 24.ročník turnaje Benátecký pohár – Memoriál Petra Martince st. I v letošním roce pořadatel pro vítěze připravil finanční dary v celkové výši 32.000,-Kč, odměnu pro nejmladší hráčku v hlavní soutěži a ocenění pro nejúspěšnější hráčku turnaje.

45 let badmintonu v Benátkách

Benátky nad Jizerou – 08.06. 2018. Ve městě u Jizery oslavili příznivci opeřeného míčku 45. výročí založení badmintonového klubu. Podívejte se na fotoreportáž z oslav v kulturním sále Záložna.

Badminton extraliga družstev, (fotogalerie)

Benátky nad Jizerou – 21.01. 2018. Tento víkend proběhlo další kolo extraligy družstev v badmintonu. V sobotu do města u Jizery zavítal tým z Plzně a v neděli hráči z Hradce. Kompletní fotogalerie naleznete na příslušném odkazu.

Benátky Masters, (fotogalerie)

Benátky nad Jizerou – 28.12. 2017 – Badmintonový turnaj pro zvané hráče pořádaný BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou.  

Badminton extraliga družstev, (fotogalerie)

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou – Sokol Meteor Praha / 6:2. V nedělním utkání 4.kola extraligy se benátečtí badmintonisté představili v domácím prostředí CR Project badmintonového centra ve šlágru kola proti obhájci mistrovského titulu týmu METEOR Praha.Utkání, které trvalo více než čtyři hodiny,

Turnaj GP U13, (fotografie)

Benátky nad Jizerou. Ve dnech 3.- 4.6.2017 uspořádal badmintonový klub z města od Jizery v NIBE Aréně republikový turnaj GP „A“  U13, za účasti kompletní české špičky této věkové kategorie. 

Péřák 26

Badmintonový magazín. Aktuální momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. Finále play-off extraligy v badmintonu. 1. – 2. 4. 2017, Praha – Vinoř. 

Extraliga badmintonu družstev, (fotografie)

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou – Sokol Meteor Praha Radotín / 4:5. Další kolo extraligy družstev v badmintonu. Repríza loňského finále a zároveň souboj prvního se druhým aktuální výsledkové tabulky. Podívejte se na fotogalerii. 

MČR kategorie U-15, ( video )

Heřmanův Městec. Ve dnech 17 a 18. prosince 2016 se v oblasti Železných hor konalo mistrovství České republiky v badmintonu kategorie U-15. Stejně jako v minulém roce ho uspořádal oddíl TJ Sokol Polabiny Pardubice.