Rekonstrukce bitvy u Zborova, (fotogalerie)

Milovice – 08.07. 2017. Rekonstrukce bitvy u Zborova mají v naší historii své neodmyslitelné místo. Vždyť divadelní představení, ale také bojové ukázky plné výstřelů bavily diváky již od 20. let minulého století a tato tradice setrvává dodnes. V porevolučním období se jedná již o čtvrtou ukázku, která svým rozsahem patří mezi ty největší.

Pratuři, (fotogalerie)

Naší přírodou. Pratuři v okolí Milovic. Podívejte se na fotogalerii.

Pozvánka na cyklokros do Milovic

Milovice. V neděli 6.11. 2016 se v okolí Hakenova stadionu pojede 5. Velká cena Milovic. Závod je zařazen do  TOI TOI CUPu v  cyklokrosu. Přijďte se podívat. 

Divocí koně a pratuři, (fotografie)

Naší přírodou. Divocí koně a pratuři v okolí Benátek nad Jizerou a Milovic. Podívejte se na fotogalerii.

Křest hříbat s Jaromírem Nohavicou, (fotogalerie)

Milovice – 22.04. 2016 – První tři hříbata divokých koní narozená v Přírodní rezervaci Milovice mají svá jména. Dnes po třinácté hodině je pokřtili písničkář Jaromír Nohavica, autor působivé písně Divocí koně, hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a starosta města Milovice Milan Pour. 

Truck Trial – když se velké auto koupe

Milovice. A máme tu malé ohlédnutí, tentokrát z roku 2012. Podívejte se na to jak to vypadá když se velká auta koupou. Podobné kousky na Vás čekají na milovickém tankodromu v roce 2016. Přijďte se podívat.

Votvírák 2015, (fotogalerie)

Milovice. Votvírák 2015. Xidl X, krásné fanynky, letecké záběry – očima Policie ČR.

Noc kostelů – ohlédnutí do minulosti, (video)

Milovice. Noc kostelů v milovickém kostele svaté Kateřiny Alexandrijské. Pojďte s námi navštívit dobu nedávno minulou. Víte od kdy je tu Noc kostelů ? Nevíte, tak se podívejte na naše video.

Truck Trial – ohlédnutí do minulosti

Milovice. Nedávno začala Truck Trialová sezona 2015. Pojďte se s námi podívat do minulosti. Průjezd kamionu vodním příkopem na milovickém tankodromu.

Vem Camará Capoeira Milovice

Milovice – ohlédnutí do historie. Málokdy se tělocvična Základní školy v Milovicích projevuje do svého okolí tak muzikálně, jako v poslední zářijovou sobotu roku 2012. Hudbou a ladným sportem ji za přispění slušného počtu diváků a za účasti