Badminton revue 36

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: Český Krumlov a Benátky nad Jizerou, poslední zápas základního kola, ohlédnutí do historie, letní příprava. 

Badminton revue 35

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: MMJČR v Orlové, extraliga smíšených družstev, blahopřání do nového roku. 

Badminton revue 34

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: Kvalifikace na Mistrovství Evropy smíšených družstev a Memoriál Holobradého ve Vinoři.

Badminton revue 33

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: MMČR v Praze, extraliga družstev, pozvánka na ME družstev.

Badminton revue 32

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: Ohlédnutí za MS v Kodani, rozhovor Bášová – Bitman, Benátecký pohár, exhibice v Říčanech. 

Badminton revue 31

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: MS v Kodani očima Tomasze Mendreka, příprava BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou, mezinárodní camp v Mostě.

Badminton revue 30

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: Rekapitulace sezony 2014, pozvánky na MMČR a kvalifikaci ME, losování na ČBaS, příměstský tábor

Badminton revue 29

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: ME jednotlivců. Kazaň, Rusko

Badminton revue 28

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: Play-off extraligy smíšených družstev 2014 ve Vinoři.

Badminton revue 27

Populární pořad o badmintonu. Informace z domácí i zahraniční scény. Obsah pořadu: MČR U-19 Český Krumlov, MČR U-15 Benátky nad Jizerou, neobvyklý rozhovor s Janem Fröhlichem a taky jedno malé překvapení.