Rozkvetlé jaro

Relax video. Příjemná muzika, video sekvence. Bez komentáře. Jaro je tu v plném květu. Pojďte s námi obdivovat krásu rozvleklých stromů.

Péřák 53

Badmintonový magazín. Aktuální momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. Rozhovor s posilami benáteckého teamu z Indonésie.

Velikonoční bříza

Benátky nad Jizerou – 02.04. 2020. Stalo se již tradicí, že na benátecké Burze naleznou na jaře návštěvníci i obyvatelé města velikonoční břízu, která je zde pro radost, krásu i obdiv všem.

Péřák 52 – Cesta ke zlatu

Badmintonový magazín. Aktuální momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. Benátecká cesta ke zlatu v sezóně 2019/2020.

Bourání mostu na dálnici

Benátky nad Jizerou – 14.03. 2020. V nočních hodinách byl u Benátek nad Jizerou na 26 km dálnice D10 odstraněn most z důvodu celkové rekonstrukce. Podívejte se na průběh demolice. Na fotoreportáž se můžete podívat ZDE.

Sportovní gymnastika

Benátky nad Jizerou – 29.09. 2020. V Nibe Aréně proběhly závody ve sportovní gymnastice. Velice pěkný počátek nové tradice ve městě u Jizery. Uspořádal Sokol Benátky. Fotogalerii si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek nebo tak ZDE

Péřák 51

Badmintonový magazín. Aktuální momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. Extraliga. Benátky – FSpS Brno, závěrečné čtvrté kolo extraligy družstev.

Benátky – LVI Praha B / 3:1

Benátky nad Jizerou – 21.02. 2020. První semifinálový zápas Play OFF 1. ligy volejbalu mužů. Podle slov trenéra domácí hráli docela dobře, ale hosté dělali chyby. Více uslyšíte v naší reportáži, Fotogalerii naleznete ZDE

Benátecký pohár, 41. ročník

Benátky nad Jizerou. Benátecký pohár, 41. ročník. Postupové soutěže v tanečním sportu třídy A a B. Standard a latina. Podívejte se na jednotlivé fotografie. Fotogalerii otevřete kliknutím na obrázek pod textem.

Volejbal extraliga junioři

Benátky nad Jizerou – 09.02. 2020. Druhý den extraligového klání juniorů. Tento víkend se benáteckým nepovedl. A co na to trenér ?