Volejbal extraliga junioři

Benátky nad Jizerou – 09.02. 2020. Druhý den extraligového klání juniorů. Tento víkend se benáteckým nepovedl. A co na to trenér ?

Volejbal – extraliga junioři

Benátky nad Jizerou – 08.02. 2020. První den dalšího kola extraligy juniorů. Benátkům se však vůbec nedařilo. Více v našem videu.

26. Ples města Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou. 25. ledna 2020 proběhl tradiční, v pořadí již 26. Ples města. Podívejte se na fotogalerii kliknutím na odkaz ZDE, nebo přímo na vložený obrázek.

Ohňostroj v Benátkách

Benátky nad Jizerou – 01.01. 2020. Tradiční ohňostroj ve městě u Jizery. Jako každoročně spořádalo město Benátky nad Jizerou Novoroční ohňostroj, který nesl název Následuj mne (Follow Me) na hudbu pětinásobného držitele Oskara skladatele Johna Williamse. Fotografie z ohňostroje sledujte ZDE – klik Fotografie z přípravy ohňostroje sledujte ZDE – klik

Indonesia – tanec trio

Benátky nad Jizerou – 28.12. 2019. V rámci turnaje Benátky Masters vystoupilo trio indonéských tanečnic.

Péřák 49

Badmintonový magazín. Aktuální momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. 3. ročník turnaje Benátky Masters

Benátky – Liberec – B / 3:2

Benátky nad Jizerou – 13.12. 2019. První liga volejbalu pokračovala dalším kolem. Zápas plný zvratů a emocí se odehrál na pět setů a domácí zvládli porazit hostující team od Ještědu. Fotogalerii naleznete kliknutím ZDE.

Rozsvícení vánočního stromu

Benátky nad Jizerou – 01.12. 2019. Zahájení benáteckého adventu spojené z rozsvícením vánočního stromu proběhlo v neděli 01.12. 2019 za účasti návštěvníků na Husově náměstí. Celou akci připravila Správa městských lesů Benátky nad Jizerou ve spolupráci s městem Benátky nad Jizerou a Klubem seniorů Benátky nad Jizerou.

Péřák 48

Badmintonový magazín. Aktuální momenty domácí a zahraniční badmintonové scény. Medailonky, zákulisí badmintonového sportu, rozhovory s hráči a soutěže o hodnotné ceny. Druhé kolo extraligy, Benátky – Stavos Brno.

Setkání na náměstí

Benátky nad Jizerou – 16.11. 2019. Přátelské setkání spoluobčanů, které se konalo jako připomínka listopadových událostí roku 1989 a následných společenských změn v České republice. Fotogalerii si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek.