Minuty z Bělé – 02 – 2020

Bělá pod Bezdězem 15.02. 2020. Nový pořad, kterým provází starosta města Ing. Jaroslav Verner. Aktuality a informace z městského úřadu.

Historie města Golčův Jeníkov

Golčův Jeníkov, malebné městečko, které leží na okraji Českomoravské vrchoviny mezi Čáslaví a Havlíčkovým Brodem v Kraji Vysočina. Podle průsečíku diagonál, jednoho z možných způsobů jak jej najít, leží v samém středu České republiky. Podívejte se na stručnou historii tohoto města.

Volejbal extraliga junioři

Benátky nad Jizerou – 09.02. 2020. Druhý den extraligového klání juniorů. Tento víkend se benáteckým nepovedl. A co na to trenér ?

Volejbal – extraliga junioři

Benátky nad Jizerou – 08.02. 2020. První den dalšího kola extraligy juniorů. Benátkům se však vůbec nedařilo. Více v našem videu.

Pozvánka do Bělá pod Bezdězem – 02/2020

Bělá pod Bezdězem – 07.02. 2020. Petr Matoušek, společně s celým kolektivem městských kulturních zařízení města Bělá pod Bezdězem vás zvou na zajímavé akce pořádané v únoru roku 2020.

Pozvánky do multikina CineStar – Modelář

Pozvánka do CineStaru. Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa.

Benátky – ČZU Praha / 3:2

Benátky nad Jizerou – 01.02. 2020. Druhý víkendový zápas. Domácí z velkým vypětím odrazili velký tlak Pražanů. A pokud chcete slyšet názor trenéra, sledujte naše video.

Benátky – TJ ČZU Praha / 3 1

Benátky nad Jizerou – 31.01. 2020. První zápas Play Off 1. ligy volejbalu mužů. Po ztrátě druhého setu domácí dokázali napravit chyby a celkově zvítězit 3:1. Na domácí lavičce se usadil staronový trenér Pavel Třešňák. Více v našem videu.

26. Ples města Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou. 25. ledna 2020 proběhl tradiční, v pořadí již 26. Ples města. Podívejte se na fotogalerii kliknutím na odkaz ZDE, nebo přímo na vložený obrázek.

Minuty z Bělé – 01 – 2020

Bělá pod Bezdězem. Nový pořad, kterým provází starosta města Ing. Jaroslav Verner. Aktuality a informace z městského úřadu.